הפלגות דייג בעולם השייט

הפלגות דייג יכולות לשלב מנוחה ותחביב כ״עסקה אחת״. ניתן גם לומר סוג של עסקת 1+1.למרות שקל להבין מהשם, ההפלגה כוללת בעיקרה דייג בנוסף לבידור האחר. דבר זה יכול לבוא ליידי ביטוי באוכל, בשתייה ובמוזיקה טובה במהלך הדייג 🙂 חשוב לציין שהדייג יהיה במרכז הבמה.
אנחנו, צוות עולם השייט, בוחרים עבורכם את אזור הדייג הטוב ביותר ביחס לשיטת הדייג הרצויה, ובכך נבטיח שכולם יחזרו מרוצים כשדג אחד לפחות עלה בחכתם. הפלגת דייג זו הרפתקה שמאפשרת לדייג החובב לחוות מכל עולמות הדייג.
מן הסתם, אתם בוחרים את תאריך ההפלגה ואת משך זמן ההפלגה, תוך שימת דגש על מזג האוויר ושיטת הדייג. אנחנו בברסוק הים נעזור לכם בכך כדיי שנוכל להוציא את המיטב מהיציאה לים ולחזור עם דגים.
אצלנו תוכלו לתאם הפלגות דייג עם מערך ההפלגה המשתלם ביותר שניתן למצוא בשוק- הן מבחינת מחיר והן מבחינת התוצאות. הדבר החשוב ביותר הוא שהדייגים שמגיעים להפליג עימנו ייצאו מרוצים.
אז, מה עליך להביא להפלגה?אנחנו בברסוק הים מביאים את כל ציוד הדייג הדרוש; מחכות ועד פיתיונות, ואף דואגים שאיש צוות אחד של הספינה יהיה מומחה בדייג.תוכלו להביא מעט כיבוד, שתייה כרצונכם, אבל הכי חשוב- מצב רוח טוב!
לפרטים נוספים, חייגו לעולם השייט

לשטף:
בלוג זה מבוסס על בינה מלאכותית ולא נועד בשום צורה להחליף ייעוץ פיננסי מקצועי מוסמך המכיר את המצב הכלכלי האישי שלך. במידה והינך זקוק לייעוץ מקצועי, פנה לקבלת עזרה מיועץ מקצועי לבחירתך . בעל האתר זה מתנער מכל אחריות לנזקים או הפסדים שעשויים להיגרם כתוצאה מהסתמכות על המידע המופיע באתר זה, או מקישורי  שותפים כלשהם שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בחומרים הכלולים באתר זה אסור.