קהילת TON

ton

הליגה הפתוחה קיבלה זה עתה שדרוג ענק: אתגר המסחר בליגה הפתוחה! מסע פרסום חדש זה ישנה לחלוטין את האופן שבו קהילת TON רואה תוכניות תמריצים. חברת TON מגדלת את תוכנית התמריצים של הליגה הפתוחה על ידי שיתוף משפיענים בתחרות מסחר מבוססת קבוצות. יוזמה זו לא רק מספקת לקהילות שונות בתוך המערכת האקולוגית יותר הזדמנויות לזכות בתגמולים, אלא גם נועדה לתמוך בפרויקטים בליגה הפתוחה על ידי עידוד פעילות בלוקצ'יין נוספת. הזינוק הצפוי במסחר בתוך המערכת האקולוגית של TON הוא צעד נוסף לקראת הכנסת קריפטו לכל כיס על ידי הפיכת שירותי Web3 DeFi הטובים ביותר לנגישים יותר לבסיס המשתמשים ההמוני של טלגרם.

האתגר מתחיל היום, 19 במרץ בשעה 15:00 CET ונמשך עד 1 באפריל בשעה 15:00 CET. שלושת הזוכים המובילים בכל תחרות יוכרזו לאחר סיום התחרות.

תחרות מסחר משפיענים
השלב הראשון של האתגר הוא תחרות המסחר במשפיענים, שבה מובילי דעה מרכזיים יתחרו זה בזה כדי להשיג את היתרה הגבוהה ביותר בחשבון עד סוף העונה. החל מירידה ראשונית של 5,000 טון אוויר, על המשתתפים מוטלת המשימה להגדיל את היתרה שלהם ולנצל את התמריצים של TON בסך מיליון דולר שכבר מציעים על ידי TON Society. המשתתפים בתחרות המסחר מוגבלים להשתמש ב-5,000 טון האוויר שלהם אך ורק עבור פרויקטים בליגה הפתוחה, מבלי לעסוק בהימורים, משיכות או הוספת כספים חיצוניים.

ההתקדמות תעקוב באמצעות לוח הישגים ציבורי והזוכה עם היתרה הגבוהה ביותר יקבל את הפרס הגדול של 15,000 טון. פרסים של 10,000 ו-5,000 ב-TON נקבעו גם למקומות השני והשלישי, בהתאמה. חלק זה של הקמפיין עוסק כולו במיומנות מסחר, חשיבה אסטרטגית ומחויבות.

תחרות נבחרת
הקמפיין כולל גם את תחרות ה-Squad, מה שנותן לכם את ההזדמנות לחבור למשפיען האהוב עליכם ולהתחרות על תהילת TON Community! על ידי הצטרפות לקבוצת משפיענים, תהיו חלק ממאמץ קבוצתי למקסם את המאזן הכללי של הנבחרת. לכל חוליה תוקצה כתובת ספציפית לארנק, המאפשרת לחברי הקהילה להצטרף על ידי תרומה של כמות קטנה של TON (0.00001 TON) באמצעות קישור ייחודי או קוד QR. לאחר התרומה, הארנק של החבר החדש ישולב בנבחרת. חברים יכולים גם להגביר את הסגל שלהם על ידי הפניית חברים וצבירת נקודות הפניה. כדי להפנות חבר, השופט צריך לכלול את כתובת הארנק של המפנה שלו כהערה בעסקה בזמן ההצטרפות לנבחרת.

כדי להצטרף לנבחרת, בקר בטבלת ההישגים של הנבחרת הציבורית ותרום 0.00001 TON לנבחרת שתבחר. היזהר ובדוק שוב את כמות ה-TON שאתה שולח ואת הכתובת שאליה אתה שולח.

הפרסים לחוליות הם כדלקמן: הנבחרת הבכירה תקבל טיפה אווירית של 50,000 טון, הנבחרת במקום השני תוענק להטפת אוויר של 25,000 טון, והנבחרת שתגיע למקום השלישי תזכה בירידה של 10,000 טון אוויר.

אנא בחר את הנבחרת שלך בקפידה, מכיוון שיש לך רק עד 25 במרץ להצטרף או לשנות את השתייכותך. זכור, כל נפח מסחר מלפני החלפת חוליה לא ייחשב בסיכומים של החוליה החדשה.

בחרו בחוכמה, התערבו, ובואו נסחר בטורבו במערכת האקולוגית של TON!

סיכום
כשאנחנו פותחים את מיזם המסחר הייחודי הזה, אנחנו רוצים להזמין את כל החובבים, החדשים והסוחרים המנוסים להצטרף למערכת האקולוגית שלנו! אתגר המסחר בליגה הפתוחה מייצג הזדמנות ענקית לעסוק בקהילה ולחקור את הפוטנציאלים של TON DeFi. יוזמה זו היא צעד מכריע לקראת המטרה שלנו להכניס קריפטו לכל כיס, על ידי הצגת הזדמנויות DeFi מובילות ישירות למשתמשי טלגרם. הנה מסחר אחראי, עבודת צוות יעילה והצלחה משותפת.

כתב ויתור
זה לא ייעוץ פיננסי וזה לא אמור להוות תחליף לביצוע מחקר מדוקדק של הסיכונים הכרוכים במסחר במטבעות קריפטוגרפיים. מסחר במטבעות קריפטוגרפיים הוא מאוד ניסיוני ומגיע עם סיכונים משמעותיים לאבד את כל המטבעות הקריפטו שלך.

לשטף:
בלוג זה מבוסס על בינה מלאכותית ולא נועד בשום צורה להחליף ייעוץ פיננסי מקצועי מוסמך המכיר את המצב הכלכלי האישי שלך. במידה והינך זקוק לייעוץ מקצועי, פנה לקבלת עזרה מיועץ מקצועי לבחירתך . בעל האתר זה מתנער מכל אחריות לנזקים או הפסדים שעשויים להיגרם כתוצאה מהסתמכות על המידע המופיע באתר זה, או מקישורי  שותפים כלשהם שימוש מסחרי מכל סוג שהוא בחומרים הכלולים באתר זה אסור.